תנאי שימוש באתר "קנדמה ישראל"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד .

1.קדימון

אתר “קנדמה ישראל” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“חנות מוצרי קנדמה וג’אגלינג”) ייצוגי עבור “קנדמה ישראל בע”מ” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3. מדיניות ביטול העסקה כפופה לחוק הגנת הצרכן.

קניין רוחני

3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “קנדמה ישראל” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “קנדמה ישראל .”

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “קנדמה ישראל” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “קנדמה ישראל”.

9. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

10. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי
האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת
בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב .

11. תנאים נוספים

בהזמנה דגם בעבודת יד / חריטה אישית על המוצר ייתכן עיכוב של עד 10 ימים בייצור המוצר ויציאתו למשלוח (הדגמים נצבעים בעבודת יד בישראל). 

באפשרותכם לבצע איסוף עצמי מהחנות הרשמית (רח’ טשרניחובסקי, ת”א) ולחסוך דמי משלוח והמתנה.

קנדמה ישראל תעשה ככל שביכולתה להבטיח את הגעת המשלוח במהרה.

שימו לב שייתכנו עיכובים בדואר שלא בשליטתנו, אנו מבטיחים לתת מענה ולטפל באופן אישי במקרה כזה.

אנו שולחים את כל החבילות דרך חברת HFD, אין ביכולתנו להבטיח את זמן האספקה מאחר וחבררת HFD היא האחראית לזמן האספקה.

ניתן להזמין משלוח לנקודת מסירה על פי נקודות החלקוה של חברת HFD / EPOST, או להזמין שליח עד הבית בזמן אספקה של עד 5 ימי עסקים.

במידה וברצונכם להחזיר/להחליף, ניתן להחזיר את המוצר תוך 14 יום מרגע הקנייה בתנאי שהמוצר באריזתו המקורית ובתנאי שלא שיחקו בו מעולם.

שימו לב שבדגמים הנצבעים בעבודת יד ייתכנו שינויים קלים בגוון ובמרקם על הכדור, אנו עושים ככל שביכולתנו להבטיח את איכותו הגבוהה של המוצר.

במידה ועדיין אינכם מרוצים, אל דאגה ! אנחנו פה.. צרו איתנו קשר בדף זה.

12. מדיניות ביטולים

בהזמנת דגם בעבודת יד בהתאמה אישית (חריטת לייזר אישית) על המוצר לא ניתן לבטל את ההזמנה , הלקוח יחויב ב-100% מעלותו של אותו המוצר שהוזמן בהתאמה אישית כגון צביעה לפי בקשת הלקוח, חריטה על מקל הקנדמה / כף או כדור.

ניתן לבטל הזמנה ולקבל זיכוי מלא בתנאי שההזמנה לא נשלחה עדיין (בתנאי שלא בוצעה חריטת עץ / התאמה אישית), במידה וההזמנה נשלחה הלקוח יחויב בעלויות המשלוח.

13. שימוש בתוכן האתר

זכויות היוצרים והקניין הרוחני, השם, סימני המסחר ועיצוב האתר לרבות התכנים המתפרסמים בו וכל חומר אחר הכלולים בו הינם בבעלות קנדמה ישראל / Kendamas.co.il .

אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להשתמש ו/או להפיץ ו/או למכור ו/או לסחור ו/או לשווק ו/או לשנות ו/או לפרסם ו/או להוריד זכויות יוצרים ו/או לעשות כל פעולה אחרת אשר איננה מותרת עפ”י דין ללא קבלת אישור מפורש בכתב ו/או הסכמה מפורשת בכתב, מראש, מבעלי האתר ו/או מבעלי זכויות היוצרים של תבנית העיצוב ו/או הזכות הנדונה.

אין לעשות כל שימוש במדיה של קנדמה ישראל לרבות סרטוני ווידאו ותמונות.

14. דיוור וניוזלטר

לידיעתכם, במידה וביקרתם באתר, השארתם פרטים בטופס כלשהו ברחבי האתר / עמוד התשלום ואישרתם את תנאי השימוש, אתם מאשרים את הצטרפותכם לרשימת הדיוור שלנו. (אל דאגה, אנחנו לא מציקים 🙂 במידה וברצונכם להסיר את עצמכם מהרשימה ניתן לבצע זו בתחתית המייל אותו קיבלתם (כתור הסר / unsubscribe). אם אינכם מסתדרים צרו איתנו קשר ונדאג להסירכם.

 

 

כל הזכויות שמורות.